Pesti Srácok

Villamosszékbe ültetné Apáti Bencét egy Szinetár Dórát védő kommentelő

Villamosszékbe ültetné Apáti Bencét egy Szinetár Dórát védő kommentelő

Kommentben védte meg Szinetár Dórát egy olvasó a PestiSrácok.hu-n megjelenő cikk alatt, miközben Apáti Bencét súlyos rágalmakkal illette. Az olvasó szerint a Hír TV munkatársa egyértelműen antiszemita, úgy véli, hogy ez bizonyított tény, sőt, szerinte Apátinak villamosszékben lenne a helye.

– írja egy feldühödött olvasó a PestiSrácok.hu cikke alatt, amiben arról írtunk, hogy minden alap nélkül antiszemitizmussal és homofóbiával vádolta meg Apáti Bencét egy lapinterjúban Szinetár Dóra. Az elsősorban celebként ismert énekesnő hamarosan bíróság előtt felelhet a hazug állításaiért, ugyanis Apáti Bence – mint azt a publicista a PestiSrácok.hu-nak elmondta – rágalmazási pert indít ellene.

PestiSracok facebook image

Nem világos, hogy Szinetár Dóra rajongója milyen tényekre és bizonyítékokra hivatkozik, az azonban jól látszik, hogy a gyógyszere jó messzire gurult, állítása szerint ugyanis "az ország szégyenének" számít, aki egyetért Apáti Bencével.

– nyilatkozta korábban Szinetár Dóra a Magyar Narancsnak.

Apáti Bence egyébként soha, semmilyen formában nem szidalmazta a zsidókat vagy a homoszexuálisokat. Sőt, éppenséggel ő az, aki a Magyar Nemzetben megjelent publicisztikáiban, illetve a Hír TV Keménymag című műsorában számos alkalommal kiállt a magyar zsidóság védelmében, akikre a legnagyobb veszedelmet jelenti a nyakló nélküli illegális migráció.

Fotó: Horváth Péter Gyula/PS

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.