Pesti Srácok

Diáktársai és tanára mentették meg egy fiatal nő életét, aki vizsga közben lett rosszul

Diáktársai és tanára mentették meg egy fiatal nő életét, aki vizsga közben lett rosszul

Az Országos Mentőszolgálat Facebook-oldalán tájékoztattak róla, hogy minden előzetes panasz nélkül fordult le a székről vizsga közben az a 34 éves hallgató, akihez egy budai főiskolára kérték a mentők segítségét.

Mint az OMSZ közösségi oldalán azt írták:

– az OMSZ közösségi oldalán olvashatjuk ezt, majd hozzátették: a perceken belül kiérkező mentőegységek hamar átvették és több mint egy órán keresztül küzdöttek a fiatal hallgató életéért, ami az időben megkezdett mellkasi nyomásoknak köszönhetően sikerre is vezetett. A fiatal nőt végül stabil állapotban szállíthatták kórházba a mentők. A Mentőszolgálat munkatársai mielőbbi felépülést kívánnak neki, az életmentésben résztvevőknek pedig gratulálnak.

Forrás: Facebook, kiemelt kép: MTVA/Bizományosi: Faludi Imre

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Jönnek a Tisza hiénái – Ezért hurcolják meg Bayer Zsolt feleségét

Magyar ugar május 24.
A hiéna egy dögevő állat. A dögevők jellemzője, hogy kivárják, míg a ragadozó elejti a prédát, majd a lecsapnak a maradékra. Ilyen dögevők azok, akik a Tisza győzelmét arra akarják használni, hogy ilyen-olyan előnyökhöz jussanak az utólagos hazudozásukkal. Most éppen Bayer Zsolt feleségére kívánnak lecsapni ezek a hiénák. A publicista azonban nem ijedt meg tőlük, és véleménycikkben mutatja be a dögevők működését.