Pesti Srácok

Déri Tibor az újpestiek pénzéből bizonyította, hogy hazudott a kampányában

Déri Tibor az újpestiek pénzéből bizonyította, hogy hazudott a kampányában
Budapest, 2019. szeptember 20. Déri Tibor, a Momentum környezetvédelmi politikusa, az ellenzéki pártok újpesti polgármesterjelöltje az ellenzéki parlamenti frakciók képviselői, független országgyűlési képviselők és a Momentum politikusa sajtótájékoztatóján a Köztársasági Elnöki Hivatal előtt, a Szent György téren 2019. szeptember 20-án. A tájékoztatón elmondták, hogy azt szeretnék, ha a javaslatukban foglaltakat is képviselné Áder János államfő az ENSZ szeptember 23-án kezdődő klímacsúcsán. A jelenlévők közösen vonultak a Köztársasági Elnöki Hivatalhoz, hogy átadják a klímakatasztrófa megfékezéséről szóló határozati javaslatukat Áder János államfőnek. Alig egy napot élt meg Újpest költségvetése: a momentumos Déri Tibor plusz tartalékokat talált, amiket még elődje halmozott fel

Déri Tibor, Újpest momentumos polgármestere nemrégiben másfélmillió forintot költött egy tanulmányra, amely nem csupán azt fejti ki, hogy miért nem lehet ismét kórház az Árpád Kórház egykori épületéből, de arra is kitér, hogy szinte lehetetlen, hogy Újpestnek aktív kórháza legyen – tette mindezt az újpestiek pénzéből, úgy, hogy egyik kampányígérete éppen az ingatlan felújítása volt.

Újabb Déri-kampányígéretről bizonyosodott be, hogy egy ordas nagy hazugság volt, és hogy a valós tettek helyett csak a propagandát nyomja a baloldali városvezetés.

– írja Nagy István frakcióvezető az Újpesti Hírekhez eljuttatott cikkében, aki azt is leírja, hogy bár véleménycikkét elküldte az Újpesti Sajtó Kft.-nek is, de nem sok reményt fűz ahhoz, hogy a hírhamísítással már korábban lebukott média megjelenteti írását.

PestiSracok facebook image

– olvasható Nagy István cikkében, amelyet itt olvashatnak el.

Forrás: Újpesti Hírek; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!