Pesti Srácok

Fidesz: a baloldal már megint hazudik, a védekezést és az oltást akarja gátolni

null

A Fidesz szerint az oltásellenes baloldal már megint hazudik, félrevezet, és ezzel a védekezést és az oltást akarja gátolni. A nagyobbik kormányzópárt szerdán a DK-s Gy. Németh Erzsébet és az MSZP aznapi nyilatkozatára reagált, amely szerint az önkormányzati szakrendelők központosításával a védekezés egyik utolsó bástyáját rombolja le a kormány.

A Fidesz közleményében azt írja: a kormánypártok egyetértenek azzal, hogy a súlyos járványügyi helyzetben az összehangolt védekezés érdekében az önkormányzati fenntartású szakrendelők, mint egészségügyi intézmények és mint lehetséges oltópontok is szakmailag irányíthatóak legyenek.

– írták.

PestiSracok facebook image

Forrás: MTI; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.