Pesti Srácok

Nacsa: Jakab Pétert és a Jobbikot mostanra semmi nem különbözteti meg a baloldaltól

Nacsa: Jakab Pétert és a Jobbikot mostanra semmi nem különbözteti meg a baloldaltól

A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) frakciószóvivője szerint Jakab Pétert és a Jobbikot mostanra semmi nem különbözteti meg a baloldaltól. Nacsa Lőrinc csütörtöki videonyilatkozatában kiemelte: a Jobbik és elnöke ugyanazokat az álhíreket terjeszti, ugyanolyan oltásellenes, embereket elbizonytalanító politikát folytat; mára ők is részesei lettek a balliberális tömbnek.

– mondta Nacsa Lőrinc, hozzátéve: nyolcszázötvenezer forintért bérelhet magának irodát, amiből nem egy, hanem több helyen is van neki.

PestiSracok facebook image

– összegzett a kereszténydemokrata politikus.

Forrás: MTI; Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt

Ajánljuk még

Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)

‎Polbeat 2024 szeptember 10.
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire.