Pesti Srácok

Sokat javult az állapota, de még lélegeztetőgépen van Bányai Gábor fideszes országgyűlési képviselő

Sokat javult az állapota, de még lélegeztetőgépen van Bányai Gábor fideszes országgyűlési képviselő

Közleményt adott ki a Bányai család annak apropójából, hogy a képviselő ma 50 napja van lélegeztetőgépen. Azt írták, hogy a koronavírus-fertőzéssel kórházba került Bányai Gábort február 24-én öt napra akarták lélegeztetőgépre tenni, de rosszabbodott az állapota.

– írták, majd azzal folytatták, hogy a politikus a koronavíruson mostanra sikeresen felülkerekedett, az általa okozott károk miatt viszont jelenleg is gépi lélegeztetésre szorul, mélyaltatásban tartják, de folyamatosan harcol azért, hogy ezt az állapotot is legyőzze.

PestiSracok facebook image

– zárták a közleményt.

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!