Pesti Srácok

Ki ne derüljön, hány pedofiljuk van a holdudvarukban! – üzente Szabó Tímeának Kocsis Máté

Ki ne derüljön, hány pedofiljuk van a holdudvarukban! – üzente Szabó Tímeának Kocsis Máté

Most épp Szabó Tímea frakcióvezető "Kaletázik". Régóta próbálják a liberálisok így-úgy a kormánypártokra tolni ezt a minősíthetetlen alakot, de akkor tisztázzuk: Kaleta Gábor első perctől az utolsóig végigszolgálta a teljes Medgyessy-, Gyurcsány- és Bajnai-kormányt – írta Facebook-posztjában Kocsis Máté. A Fidesz frakcióvezetője bejegyzésében arra hívta fel a baloldaliak figyelmét, hogy Kaleta Gábort 2010-ben az új kabinet megörökölte, mint karrierdiplomatát.

Kocsis Máté a következőket írta bejegyzésében:

Forrás: Facebook; Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.