Pesti Srácok

Eltűnt az erőszakos koldusbanda az Örs vezér térről, köszönhetően a rendőri felügyeletnek

Eltűnt az erőszakos koldusbanda az Örs vezér térről, köszönhetően a rendőri felügyeletnek

Már nem üvöltözik az erőszakos koldusbanda az Örs vezér téren, mióta éjjel-nappal rendőrök felügyelik a környéket. Nincs mocsok, nem fekszenek részeg emberek a földön, ezért a környékbeliek és a járókelők pedig nagyon hálásak a rendőröknek. A Metropol a helyszínen járt, hogy megnézze, hogyan változott az Örs vezér tér az agresszív kéregetők eltűnésével.

Egy bűnbanda fészkelte be magát az Örs vezér térre, aminek a tagjai jól szervezetten, hajléktalanként kéregetnek az emberektől és zargatják őket. Nemcsak az erőszakos jellemükkel volt baj, a látvány is elviselhetetlenné vált a környéken, ugyanis a részeg koldusbanda szemetet, ürüléket, vizeletet hagyott maga után az aluljáróban. Miután a Metropol az első cikkében beszámolt a bandáról, behatoltak a szerkesztőségbe, és próbálták felelősségre vonni az újságírókat. A lap újra ellátogatott az Örs vezér térre, hogy megnézzék, mi változott, mióta cikkük nyomán megerősítették a rendőri jelenlétet a környéken. Azt írják, négy egység látja el a szolgálatot a nap 24 órájában, ennek köszönhetően ma már az Örs vezér tere békés és biztonságos, és már nyoma sincs az agresszív koldusoknak.

– mesélte Dia a Metropolnak az Örs vezér terén, ahol a rendőrség razziát tartott.

PestiSracok facebook image

– mesélte az egyik járókelő a lapnak.

– panaszkodott.

– tájékoztatta a Metropolt Kutsera Juhász Bettina rendőr alezredes. Azt is hozzátette: már most nagyon sok pozitív visszajelzést kaptak a járókelők részéről, és ha kell, tovább fogják emelni a rendőrök létszámát az Örs vezér téren.

Forrás: Metropol; Fotó: police.hu

Ajánljuk még

Európa rákjának nevezik a magyarságot, nyomorba döntenék a hazájukat: ez a mai magyar baloldal (Karanténvlog)

Karanténvlog 2022 november 26.
Amikor a Karantén hetente görbe tükröt tart a baloldal elé, szinte mindenre fel van készülve. A folyamatos ostobaság, rosszindulat és hazaárulás teljesen átlagossá és megszokottá vált, de az e heti történések még újabb szintet nyitottak meg a pokoli mélység bugyraiban. Brüsszelben egymást licitálva harcolt azért a magyar baloldal, hogy nehogy véletlenül a saját hazájuk jól járjon. Fröcsögtek, rikácsoltak, ki-ki saját habitusa szerint, de Cseh Katalin, a DK-s Molnár Csaba, és az exszoci Ujhelyi versenyt böfögtek a saját hazájuk ellen. Mert egy háborús helyzetben, energiaválságban, inogó európai gazdasági helyzet közepette egyetlen esélyük van, hogy a kondérhoz újra közel férkőzhessenek és ellopják, amit tudnak, ha összeomlást idéznek elő. Egy dolog egyértelmű: rajtuk biztos nem fog múlni, mindent megtesznek annak érdekében, hogy a magyaroknak minél nehezebb legyen, miközben a vörös bárók a kastélyaikban pöffeszkednek és kitartásra buzdítanak mindenkit, akiket bajba igyekeznek keverni. Miközben a háború miatt egyre nehezebb a helyzet, előbújnak a Komjáthi Imrék is, akik bődületes gyalázkodással igyekeznek a 2 százalékos MSZP-t még mélyebbre taszítani, de Pottyondi Edina is újabb magyargyűlölő gondolatokkal jelentkezett, ami szerinte vicces és gondolkodtató. Végül Orbán Viktor Nagy-Magyarország sálja, és a vele kötözködő momentumos Bedő Dávid is szóba került a vlogban, mert ezekről is karakán véleményünk van. Tartsatok most is velünk és iratkozzatok föl a PS Tv, valamint a Karanténvlog YouTube-csatornájára!