Pesti Srácok

Joe Biden fia nem bírja a kritikát, isteneset káromkodott egy műsorban

Joe Biden fia nem bírja a kritikát, isteneset káromkodott egy műsorban

Hunter Biden, az amerikai elnök fia újabban gyakran bukkan fel negatív hírek főszereplőjeként. Most épp azt nem bírta elviselni az amerikai elnök festéssel is foglalkozó fia, hogy az alkotásait kritizálják - írja a V4NA nemzetközi hírügynökség. Egy podcast-műsorban reagált trágár módon egy, a műsorvezető által felvetett, számára talán kényelmetlen kérdésre: Mit üzen azoknak az embereknek, akik a művei árát kifogásolják?

Hunter Biden nem túl kifinomult módon kérdezett vissza egy podcast műsorban a kérdezőnek, aki arra volt kíváncsi, mit üzen az amerikai elnök fia azoknak, akik kritizálják a festményeit.

– kérdezett vissza Biden. Hunter Biden festményeinek árazása valóban elég merede, de azt állítja, hogy nincs köze az árak megállapításához. Amikor befolyással való üzérkedéssel vádolták meg festményeinek árusítása kapcsán, még a Fehér Ház is közleményt adott ki, melyben leszögezték: joga van a műveit értékesíteni, és az árakat a galériája állapítja meg. Az ifjabb Biden műveit értékesítő galéria titokban tartja a vevők személyazonosságát annak érdekében, hogy elejét vegye a befolyással való üzérkedés vádjának – ennek ellenére a vevők nem kell, hogy inkognitóban maradjanak. Annyit mindenesetre hozzáfűzött a podcast-műsorban: meglepődne, ha a művei tíz dollárért kelnének el. Szerinte az ár egy teljesen szubjektív dolog, és néha nincs máshoz köze, csak az adott pillanathoz, amelyben megállapítják. Nem ez az első eset, hogy Hunter Bident azzal vádolják, hogy apja nevét és pozícióját pénzszerzésre használja fel. Jövedelmező pozíciót szerzett például egy ukrán energetikai vállalat, a Burisma igazgatótanácsában, annak ellenére, hogy addigi életében nem volt rálátása az üzletágra. A cégnél havi ötvenezer dollárral honorálták Hunter Biden szakértelmét. Friss hírek szerint pedig nemrégiben letartóztattak egy személyt az ukrán bűnüldöző szervek, aki hatmillió dollárral próbált megvesztegetni kormányzati tisztviselőket annak érdekében, hogy befejezzék a Burisma és Hunter Biden ellen zajló nyomozást.

Forrás: Origo ; Fotó: Facebook

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Boros Lajos, az "erkölcsi nulla", a "tégla" – Így lett a KISZ dalnokából a Hanglemezgyár cenzora

A Hálózat 2020 június 14.
Boros Lajos, a ma is népszerű "Lali király" a Danubius Rádiónál, Bochkor Gábor társaként lett igazán ismert. A hetvenes években még politikai csasztuskákat énekelt, olyan gyengén, hogy azt még az akkori sajtó is kritizálta. A KISZ egyik kedvence eredetileg mérnök volt, de olyan jól helyezkedett, hogy 1973-ban már ő is kimehetett a berlini VIT-fesztiválra. Egy másik rendszerkedvenc duó szerint Boros feljegyzéseket írt róluk, ők ezért nem mehettek a következő VIT-re, Kubába, holott Fidel Castro öccse is rajongott értük. Ők egyszerűen "téglának" nevezték Borost. Tény, hogy Boros jól helyezkedett, mert a Hanglemezgyárnál folytatta, ahol Bors Jenő és Erdős Péter befolyásos munkatársa lett. Galla Miklós szerint Boros "erkölcsi nulla" volt, és szándékosan gyereklemezként adta ki az albumukat. A ma már kevéssé ismert, de akkor nagyon népszerű Névtelen Nulla szerint nekik is Boros tartott be, legnagyobb sikereik idején nem adta ki a lemezüket, és később is C kategóriásak lettek. Boros Lajos ismeretlen története.

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.