Pesti Srácok

Feljelentette a DK-ból kiábránduló Hoffer Dávidot Tatabánya gyurcsányista polgármestere

null

Képtelenek az összefogásra a tatabányai ellenzéki összeborulás tagjai. A Demokratikus Koalícióban pártutasításra kell minden képviselőnek szavazni, mert, aki a város érdekeit is szem előtt meri tartani, annak a szervezet alelnökével gyűlik meg a baja. A széteső koalícióból azonban kilépni sem lehet büntetlenül, ezt igazolja a DK-ból kiábránduló Hoffer Dávid esete, akit feljelentett Tatabánya gyurcsányista polgármestere.

A napokban adtunk hírt arról, hogy kilépett a Demokratikus Koalícióból a párt tatabányai önkormányzati képviselője, Hoffer Dávid, aki döntését azzal indokolta, hogy vállalhatatlanná vált számára a közös munka. Hoffer felismerte, hogy ő csak gombnyomogató bábnak kellett, hiszen amikor a város érdekei mentén máshogy szavazott, mint ahogy politikai szövetségesei elvárták tőle, rögtön megfenyegette őt Varju László, a DK alelnöke.

–vallott még múlt pénteken az ellenzéki összeborulás soraiban meghonosodott gyakorlatról a csalódott képviselő, akinek az édesanyján is bosszút állt a DK által támogatott tatabányai polgármester, amiért fia nem a felsőbb utasításnak megfelelően szavazott.

PestiSracok facebook image

– mutatott rá a Gyurcsány-párt kaméleon természetére Hoffer a Facebook-oldalán, aki hiába magyarázta Varju Lászlónak, hogy Tatabánya polgármestere kifosztja a várost és már a működőképesség a tét, a DK alelnökét mindez nem hatotta meg. A polgármester azóta feljelentette Hoffer Dávidot, amiért nagy nyilvánosság előtt adott hangot annak, hogy nem ért egyet a DK tatabányai ámokfutásával.

– jelentette be kedden a közösségi oldalán az ellenzéki összeborulás polgármestere, Szücsné Posztovics Ilona, aki a jobb sorsra érdemes városban már számos megszorítást vezetett be.

– hangsúlyozta a sértett városvezető.

Tatabánya mellett számos nagyvárosban esnek egymás torkának a koncon marakodó ellenzéki politikusok, akik már nem a színfalak mögött iszapbirkóznak, hanem a nagy nyilvánosság szeme előtt. Most újabb szintet léptek lefelé, már feljelentgetik egymást, belegondolni is ijesztő, vajon mit művelnének ezek a „demokratikus” erők, ha kormányra kerülnének?

Fotó: Facebook

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.