Pesti Srácok

Gulyás Gergely szerint a Gyurcsány család a hazugságnál csak a hatalmat szereti jobban

null

A Gyurcsány család a hazugságnál csak a hatalmat szereti jobban – fogalmazott a Miniszterelnökséget vezető miniszter a Facebook-oldalán Dobrev Klára interjújára reagálva, amiben a DK miniszterelnök-jelöltje a többi között az emberi jogok fontosságáról beszélt.

Gulyás Gergely arra reagált, hogy Dobrev Klára interjút adott az index.hu-nak. Ebben, mint a miniszter írta,

Ennek kapcsán Gulyás Gergely megjegyezte, hogy a baloldal miniszterelnök-jelöltje három éve még azt mondta:

PestiSracok facebook image

Akkori nyilatkozata szerint Dobrev Klára „a zsidózást, a cigányozást, a Gyurcsány Ferenc lelövetésével való fenyegetőzést” olyasminek tartotta, amely miatt a Jobbikkal szóba sem lehet állni – jelezte a miniszter, hozzátéve: mostanra a „változás hitelességében” nincs oka kételkedni. Ezzel együtt Gulyás Gergely azt írta: legyünk megértőek Dobrev Klárával.

– fejtette ki. Azonban Gulyás Gergely szerint

Ezt Dobrev Klára azon állítása is bizonyítja, amely szerint „most azt látjuk, hogy Orbán egy személyben dönt arról, hogy (...) milyen vakcinával oltassuk be magunkat” – fűzte hozzá a miniszter. Leszögezte: Magyarország az egyetlen ország a világon, ahol mindenki szabadon választhat hat különböző vakcina közül.

– tette hozzá. Gulyás Gergely szerint csak egy kérdés hiányzott a Dobrev-interjú végéről:

Forrás: MTI; Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.