Pesti Srácok

Karácsony szerint majd megszokják a budapestiek a dugókat és a kerékpársávokat

null

A hiperpasszív főpolgármester volt VV Zsolti Egybuszban című beszélgetős műsorának vendége, ahol a volt valóságshow-szereplő többek között a miniszterelnöki ambícióiról, a budapesti dugókról és a nyelvvizsgával kapcsolatos botrányáról is faggatta a Karácsony Gergelyt – számolt be róla a Magyar Nemzet.

A fővárosban rendszeresen tapasztalható közlekedési káosszal kapcsolatban Karácsony úgy fogalmazott:

A kérdésre, miszerint történt-e egyeztetés szakemberekkel, mielőtt meghozta a közlekedéssel kapcsolatos döntéseit, a főpolgármester úgy reagált, hogy azt kell csinálni, ami a közösséget szolgálja.

PestiSracok facebook image

– lódította Karácsony, miközben már tömegközlekedéssel is alig lehet eljutni egyik pontból a másikba a fővárosban.

– mondta. Karácsony egyébként biztos benne, hogy a város a dugókat és a kerékpársávokat pár év múlva megszokja, elfogadja.

– válaszolta a főpolgármester arra a kérdésre, hogy korábbi kijelentéseivel ellentétben miért indul mégis az előválasztáson. Hozzátette: "már a főpolgármesterség is egy akkora megtiszteltetés, hogy nem gondolom, hogy ennél feljebb kell törni, de nem rólam szól ez a történet".

– mondta Karácsony az egyetemi botrányáról, majd hozzátette:

Forrás: Magyar Nemzet; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még