Pesti Srácok

Karácsony járványügyi szakembert alakít és drákói szigorításokat követel a kormánytól

Karácsony járványügyi szakembert alakít és drákói szigorításokat követel a kormánytól

A hiperpasszív főpolgármester újabban járványügyi szakembert alakít, visszasírja a lezárások és a kijárási tilalom idejét, folyamatosan fortyog a Facebookon és drákói szigorításokat követel a kormánytól. Saját sikerként könyvelte el azt is, hogy kötelező lesz novembertől a maszkviselés a tömegközlekedési eszközökön. Bejelentette, hogy a fővárosi kulturális intézményekben, például a színházakban mindenkinek maszkot kell majd viselni, illetve belengette, hogy számos fővárosi intézményben kötelezővé teszi az oltást a dolgozók számára. Karácsony pánik- és félelemkeltő posztjával igyekszik azt sugallni, mind meghalunk a negyedik hullámban, pedig a félelem nem tesz jót az immunrendszernek.

– fortyogott a főpolgármester a Facebookon.

PestiSracok facebook image

– folytatta a kínai vakcinával szemben folyton bizalmatlanságot keltő Karácsony, aki pártjával együtt, ha tehetné, ismét leállítaná a gazdaságot és még a vakcinaválasztás szabadságától is megfosztaná a magyarokat, akiket drákói szigorral készül most korlátozni.

– mondta Karácsony Gergely, figyelmen kívül hagyva azt a tényt, hogy hazánkban már közel hatmillió embert beoltottak és már jócskán egymillió fölött van a harmadik oltást is beadatók száma.

– hangsúlyozta, majd leszögezte: hamarosan számos fővárosi intézményben kötelező lesz az oltás a dolgozók számára. Szólt arról is: kezdeményezni készül a kormánynál, hogy rendeljék el a beltéren való kötelező maszkhasználatot is. Majd pánikkeltő bejegyzésének végén azt sugallta: mind meghalunk a kormány felelőtlensége miatt a felettébb gyilkos negyedik hullámban.

Forrás: Facebook; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!