Pesti Srácok

Fidesz: Karácsony kétségbeesetten próbálja elterelni a figyelmet a Városháza-botrányról

Fidesz: Karácsony kétségbeesetten próbálja elterelni a figyelmet a Városháza-botrányról

Karácsony Gergelyt igencsak megviselhette, hogy tegnap reggel 8-kor már tárgyalnia kellett Palkovics László innovációs miniszterrel, ugyanis másnapi sajtótájékoztatóját jó hangulatban sikerült 11 órakor elkezdeni. Természetesen a főpolgármester ezúttal is kormányzati megszorításokról és rettenetes pénzügyi helyzetről próbálta győzködni a nyilvánosságot, de a demokrácia és a sajtószabadság nagyobb dicsőségére a jelenlévő médiamunkások nem kérdezhették Karácsonyt, hiszen a Városháza-gate és a balliberális jutalékrendszerre épülő ingatlanmutyi-hálózat meglehetősen kellemetlen perceket okozhatott volna Gyurcsány Ferenc Budapestért felelős kesztyűsbábjának.

- fogalmaz a nagyobbik kormánypárt Karácsonyék sajtótájékoztatójára reagálva, amelynek egyébként elsődleges mondanivalója az állítólag katasztrofális állapotban lévő fővárosi költségvetés kormányzati támogatásokkal történő megsegítése volt. Nos ennek kapcsán mindenképp figyelemre méltó mennyiségű bőr kellhet az ember képére, hiszen azok után, hogy egy valamikori miniszterelnök mondja el miképp nyúl le az összeállt ellenzék szisztematikusan mindent Budapesten, ami csak mozdítható, még kormányzati forrásokért kuncsorogni, leginkább bicskanyitogató...

Forrás: MTI; Fotó: Karácsony Gergely Facebook-oldala

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!