Pesti Srácok

Fővárosi Fidesz: nemcsak Gyurcsány hazudik reggel, délben meg este

Fővárosi Fidesz: nemcsak Gyurcsány hazudik reggel, délben meg este

Facebook-bejegyzésben foglalta össze a Fidesz Budapest a baloldali hazugsághálózatot. Azt már régen tudjuk, hogy a baloldalon soha nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal, ha pedig bajba kerülnek, akkor hárítanak, mentegetőznek és bűnbakot keresnek. Éppen ezért ideje szembesíteni őket azokkal a hazugságokkal, amik saját magukat cáfolják meg.

Nemcsak Gyurcsány hazudik reggel, délben meg este – szól a Fidesz Budapest bejegyzése, amelyben az ellenzéki kampánytámogatás és a Városháza eladásának ügye körül kialakul botrányos ellentmondásokat foglalják össze. Elsőként Bajnai Gordon példáján, Gansperger Gyuláról csütörtökön még a következőt írta:

Azonban az Anonymus által nemrégiben nyilvánosságra hozott felvételen ennek éppen az ellenkezőjét mondja:

PestiSracok facebook image

A Fidesz Budapest ezután a Városháza eladása körül felmerült baloldali hazugságokra világított rá. Emlékezetes ugyanis, hogy az említett teleküzletet a fővárosi vezetés folyamatosan tagadta, amíg megcáfolhatatlan bizonyítékok nem kerültek elő. Bajnai Gordon szerint azonban erre a városvezetés részéről is volt szándék.

– fogalmazott Bajnai. Az is érdekes, a baloldal egyik jellemző módszere, hogy ha bármit elkövet, azzal azonnal a kormányt kezdi vádolni. Korábban Karácsony Gergely bizonygatta, hogy Gansperger Gyula "a Fidesz embere". A főpolgármester a Városháza eladását pedig többször is tagadta:

Mindezek tekintetében a Fidesz Budapest bejegyzésében felteszi a kérdést, ki hazudik: Bajnai Gordon, vagy Karácsony Gergely?

Forrás: Facebook; Fotó: Facebook

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!