Pesti Srácok

A Kutyapárt elnöke szerint nem járt jól az ellenzék Márki-Zay Péterrel

A Kutyapárt elnöke szerint nem járt jól az ellenzék Márki-Zay Péterrel

Nehezen idomíthatóak a Kétfarkú Kutyák. Márki-Zay Péter verbális ámokfutása már a liberális viccpárt soraiban is felháborodást keltett. Kovács Gergely már többször is kifejezte nemtetszését az ellenzéki jelölttel kapcsolatban, legutóbb pedig a Telexnek adott interjújában fejtette ki véleményét a hódmezővásárhelyi polgármesterről. Márki-Zay egyébként többször is a viccpárt ellen kampányolt, majd nagyvonalúan felajánlott nekik egy listás helyet, amennyiben mellé állnak, mindezt azután, hogy kiderült: a Kutyapárt akár saját frakcióval is rendelkezhet a választások után. Ez az igazi politikai "bravúr" meglehetős visszatetszést keltett Kovács pártjában.

Interjút készített a Magyar Kétfarkú Kutya Párt (MKKP) elnökével a Telex, amelyben többek között szóba került az ellenzék helyzete és Márki-Zay Péter is. Kovács Gergő először is felidézte azt az időszakot, amikor Márki-Zay októberben a Kutyapárt ellen kampányolt, és ilyeneket mondott:

Kovács ezt a kijelentést, és az azt követő időszakot úgy jellemezte:

PestiSracok facebook image

És így:

– húzta alá. Kovács Gergő felidézte Márki-Zay azon nyilatkozatát is, miszerint MZP "az előválasztás előtt nekünk könyörgött, miközben nem is beszéltünk az előválasztás előtt. Mondja persze azt, hogy ne szavazzanak ránk, csak mondjon igazat”.

– fogalmazott. Kovács Gergely hozzátette, hogy továbbra is az ellenzék győzelméért szurkol, ugyanakkor a miniszterelnök-jelöltet a következőképpen minősítette:

Forrás: Telex; Fotó: Képernyőfotó/ATV