Pesti Srácok

Pesti Riporter – Márki-Zay nem talált kivetnivalót a „fideszes zsidók” számontartásában, majd elmondta, kit tart zsidónak (Videó!)

Pesti Riporter – Márki-Zay nem talált kivetnivalót a „fideszes zsidók” számontartásában, majd elmondta, kit tart zsidónak (Videó!)

Szembesítettük MZP-t korábbi kijelentésével, amelyben arról beszélt: „igenis el kell fogadni, hogy sürgősségi, vagy éppen szülészeti ellátás ne legyen a vidéki városokban, vagy akár falvakban élők közelében”. A baloldal miniszterelnök-jelöltje azonban természetesen mindent tagadott, hiszen az újmúlt szerint ő ilyet sosem mondott. Ezek után a saját elfogadóságáról regélt és kifejtette: nagyon elfogadja a fideszes zsidókat – miután kiderült, hogy gyakorlatilag listázza őket –, és még ennél is jobban elfogadja a fideszes melegeket. Majd kétszer nevezte aberráltnak Szájer Józsefet, annak vélt vagy valós szexuális orientációja miatt. Ahogy ebben, úgy a múltkori zsidózásában sem talált kivetnivalót, sőt – bizonyítandó, hogy milyen elfogadó – még azt is elárulta, hogy kit tart zsidónak a Fideszen belül. Az esemény fényét pedig az emelte, hogy a függetlenobjektív RTL-nek Karácsony sajtósa készített riportot MZP-vel.

A teljes adás itt megnézhető!

A Pesti Riporter című műsor minden hétköznap 19 órától látható. Szóljon hozzá élőben, jelentkezzen Skype-vendégnek a [email protected] e-mail címünkön! A Pesti TV fogható bárhol az országban előfizetés nélkül egy egyszerű, kisméretű digitális antennával, illetve elérhető a legtöbb szolgáltató alapcsomagjában, valamint műholdról is. A műsorok röviddel az adás után a pestitv.pestisracok.hu oldalon nézhetőek vissza! Kövesse a Pesti TV Facebook- és Instagram-oldalát, TikTok-fiókját is!

Fotó: Horváth Péter Gyula/PS
PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Évek óta nyomasztanak bennünket a Birodalom tényellenőrei, de a Századvég most visszavág nekik (Polbeat-videó)

‎Polbeat 2025 március 14.
Egyfajta kifordított A Birodalom visszavágnak lehetünk szemtanúi, hiszen a Századvég új Tényellenőr.hu-ja épp a birodalomnak vág vissza - vezette fel a legutóbbi Polbeat-beszélgetést Huth Gergely, aki Both Hunort, az új elemző csapat és internetes portál vezetőjét, illetve Béky Zoltánt, a Századvég vezető jogászát kérdezte, Stefka István közreműködésével. Both elmagyarázta: a globalista erők épphogy az álhírek terjesztéséhez használják a fizetett "tényellenőr csapataikat" és elég nagy sikerrel jártak világszerte a negatív kampányaikkal, hangulatkeltéseikkel. E fegyverük kifejezetten a nemzeti szuverenitás megtámadására irányult, de "most ellenük fordítjuk azt."

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.