Pesti Srácok

Kihallgatták a barátnőjét megvakító férfit (Videó)

Gyilkossági kísérlettel gyanúsítják azt a harminchárom éves férfit, aki csókolózás után mindkét szemére megvakította, többször megszúrta és brutálisan megverte volt barátnőjét Kemecsén.

Amint arról portálunk is beszámolt, február 5-én a helyiek körében csak "Gengszterként" ismert férfi felfoghatatlan kegyetlenséggel megcsonkította a barátnőjét. Mint kiderült, a férfi békülni akart volna a barátnőjével, de a 22 éves lány végül nemet mondott neki, ezért leteperte a földre, megverte, megszúrta, majd mindkét szemét kinyomta. Az orvosok megállapították, hogy a fiatal nő látását már nem lehet visszaadni. A nő rokonai korábban azt mesélték, hogy a férfi mindig is brutális ember hírében állt. Agresszív, a drogok pedig rá is erősítettek nála erre, ezért rendszeresen bántotta a barátnőjét.

– idézte az áldozat testvérét az Origo. A lány családja éppen tévét nézett, amikor februrár 5-én a férfi brutálisan bántalmazta a fiatal nőt. Ők hallották meg az elkeseredett segélykiáltását. Kiszaladtak, majd hamarosan a földön heverve találták meg.

PestiSracok facebook image

– idézték fel az eset után a családtagok. A férfi ellen hajtóvadászat indult. Szerdán fogták el a rendőrök, majd ki is hallgatták. Gyilkossági kísérlettel gyanúsítják, mivel barátnőjét olyan súlyosan bántalmazta, hogy a nő mindkét szemét elvesztette, ezzel maradandó fogyatékosságot szenvedett. A férfi jelenleg őrizetben van.

Forrás: Origo; Fotó: Police.hu

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!