Pesti Srácok

A közpénzbotrányáról hírhedt Cseh Katalin szerint is fegyvereket kellene küldenünk Ukrajnába (Videó!)

Számos baloldali politikushoz hasonlóan Cseh Katalin is azt szorgalmazza, hogy hazánk fegyvereket küldjön Ukrajnának. A Momentum EP-képviselője szerint Magyarországnak mindenben támogatni kell az ukránokat – írja az Origo a baloldali politikus egyik korábbi Facebook-bejegyzésére utalva.

A háborús hangulatkeltésben élen járt a Momentum európai parlamenti képviselője Cseh Katalin, aki március elsején a közösségi oldalán publikált videóban hosszasan fejtegette, hogy hazánknak fegyvereket kell küldeni Ukrajnába.

–okoskodott a közpénzbotrányai miatt híres politikus, aki háborúba szeretné sodorni hazánkat.

PestiSracok facebook image

Háborúpárti az egész magyar baloldal

A háborúpártiság jellemzi az egész magyar baloldalt. Márki-Zay Péter is gyakran hangsúlyozza, hogy fegyverekkel segítené Ukrajnát, sőt akár magyar katonákat is küldene a frontra.Potocskáné Kőrösi Anita, a Jobbik alelnöke is úgy gondolja nyilatkozatai alapján, hogy, ha a NATO úgy kívánja a magyar katonák feláldozhatók Ukrajnáért, na persze azt ő sem szeretné, hogy saját férje vagy gyermeke a frontvonalban veszítse el életét, de a hivatásos katonáinkért nem fájna a szíve. A DK EP-képviselője, Rónai Sándor pedig az ATV-ben siránkozott amiatt, hogy hazánk nem segíti fegyverekkel Ukrajnát. Juhász Ferenc, Gyurcsány Ferenc volt honvédelmi minisztere pedig már a háború kitörése előtt szerette volna belesodorni hazánkat a fegyveres konfliktusba. Az egyetlen baloldali politikust sem zavar, hogy amennyiben hazánk fegyvereket küldene Ukrajnába, a szállítmányokat ellenséges célpontként kezelnék az oroszok és magyar katonák életébe kerülhetne az Ukrajnának nyújtott segítség.

Forrás: Origo; Fotó: YouTube

Ajánljuk még

Boros Lajos, az "erkölcsi nulla", a "tégla" – Így lett a KISZ dalnokából a Hanglemezgyár cenzora

A Hálózat 2020 június 14.
Boros Lajos, a ma is népszerű "Lali király" a Danubius Rádiónál, Bochkor Gábor társaként lett igazán ismert. A hetvenes években még politikai csasztuskákat énekelt, olyan gyengén, hogy azt még az akkori sajtó is kritizálta. A KISZ egyik kedvence eredetileg mérnök volt, de olyan jól helyezkedett, hogy 1973-ban már ő is kimehetett a berlini VIT-fesztiválra. Egy másik rendszerkedvenc duó szerint Boros feljegyzéseket írt róluk, ők ezért nem mehettek a következő VIT-re, Kubába, holott Fidel Castro öccse is rajongott értük. Ők egyszerűen "téglának" nevezték Borost. Tény, hogy Boros jól helyezkedett, mert a Hanglemezgyárnál folytatta, ahol Bors Jenő és Erdős Péter befolyásos munkatársa lett. Galla Miklós szerint Boros "erkölcsi nulla" volt, és szándékosan gyereklemezként adta ki az albumukat. A ma már kevéssé ismert, de akkor nagyon népszerű Névtelen Nulla szerint nekik is Boros tartott be, legnagyobb sikereik idején nem adta ki a lemezüket, és később is C kategóriásak lettek. Boros Lajos ismeretlen története.

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.