Pesti Srácok

Anonymus újabb hangfelvételeket közölt: kokainbizniszből származó pénzből finanszírozhatják Szabó Tímea kampányát (Videó)

Anonymus szombat reggel újabb videóval jelentkezett, ahol a titokzatos álarcos alak által közzétett felvételen (vélhetően) Fischer László, a baloldal piszkos ügyeit intéző ügyvéd éppen azt magyarázza beszélgetőpartnerének, hogy a választási kampány, azon belül is a Szabó Tímea III. kerületi közös baloldali jelölt körüli teendők miatt eléggé elfoglalt. Nagyon-nagyon érdekes beszélgetés ez is.

Az Anonymus által ma reggel közzétett felvételen Fischer László azt magyarázza beszélgetőpartnerének, hogy a választási kampány, azon belül is a Szabó Tímea III. kerületi közös baloldali jelölt körüli teendők miatt eléggé elfoglalt, de ezt érdemes szó szerint idézni.

– ecsetelte a helyzetet Fischer László.

PestiSracok facebook image

A beszélgetés során több folyamatban lévő üzlet is szóba került, amelyeket azonban nem részleteztek. A társalgás azon része viszont teljesen világos és érthető, amikor arról esik szó, hogy a baloldal háttérembereihez honnan és miként érkeznek a kampányfinanszírozáshoz is felhasználható források. Fischer ugyanis elmondta, hogy Marbelláról jön a pénz, ám az összegek utaztatása nem egyszerű. Az is kiderült, hogy kanyaronként 300-400 millió forintot tudnak behozni az országba. A beszélgetés legizgalmasabb része azonban az, amikor a pénz eredete kerül szóba. Remélem, nem ilyen drog, vagy akármi cucc – teszi fel az ismeretlen férfi a kérdést. Fischer erre mindössze annyit válaszolt, hogy ne reménykedjél, majd hozzátette, "nem fegyver az biztos, (…) szerintem kokain." "Tömbben hozzák be, kilószámra hajóval" – hangoztatta. Fischerék egyébként megemlítették a lakásmutyikban és a korrupciós ügyekben érintett baloldali háttérember, Patek Gábor és Deák Róbert nevét is. Anonymus egyik korábbi videójában publikált olyan hangfelvételt is melynek tanúsága szerint Patek Gábor, a kispesti szocialista polgármester korábbi jobbkeze azzal hencegett, egy hangfelvételen, hogyan szereznek meg simlis módszerekkel lakásokat építőipari projektekből, de Pestszentlőrincen is simlis módszerekkel gyarapodtak a gyurcsánypárti Szaniszlóék Patek beszámolója szerint. Deák Róbertnek Fischerrel pedig közös cége is van, vagyis egyértelműen kiderült, hogy az Anonymus által megnevezett három személy jól ismeri egymást, közösen üzletelnek, mindegyikük tőrőlmetszett baloldali háttérember.

Forrás: Magyar Nemzet; Fotó: Képernyőkép

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.