Pesti Srácok

Választási csalásba kezdett a baloldal, a jobboldal győzelemhez mindenkire szükség lesz – Pesti galeri Nacsa Lőrinccel! (videó)

Választási csalásba kezdett a baloldal, a jobboldal győzelemhez mindenkire szükség lesz – Pesti galeri Nacsa Lőrinccel! (videó)

2002-ben az azóta sajnos elhunyt Koncz Ferenc fideszes képviselő mindössze két szavazattal veszítette el a körzetét a baloldali jelölttel szemben, mert számos fideszes szavazó azért nem ment el voksolni, mert a közvélemény-kutató cégek masszív Fidesz előnyt mértek; ezt a hibát nem követhetjük el április 3-án vasárnap, mindenkire szükség van, mindenkinek ott kell lenni és mindenkit el kell vinni szavazni – erről beszélgettek Szarvas Szilveszterék a Pesti galeriben, amelyben ezúttal Nacsa Lőrinc parlamenti képviselő, a KDNP frakciószóvivője volt a vendég. Nacsa Lőrinc hangsúlyozta, a tét óriási, a baloldal, Márki-Zay Péter paktumot kötött Zelenszkij ukrán elnökkel, ha ők kerülnek hatalomra, magyar fegyvereket és katonákat küldenek Ukrajnába és elzárnák az orosz gázt, amellyel nemcsak a háborúba vinnék bele Magyarországot, de gazdaságilag is tönkretennék hazánkat. A Pesti galeriben az is szóba került, hogy a baloldal már most választási csalásba kezdett, jobboldali orgánumokat támadtattak meg hekkerekkel és olyanoknak is választási SMS-eket küldtek, akik nem járultak hozzá adataik kezeléséhez.

A teljes műsor

itt nézhető vissza

.

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Varga Judit a PS-nek: bizonyos politikusoknak életveszélyes lenne, ha az Európai Bizottság zöld lámpát adna Magyarországnak (Videó)

Exkluzív 2023 november 16.
Európa nyugati fele a progresszív, nyitott határokat hirdető bevándorláspolitikának köszönhetően a 25. órába lépett. Most már a valóság ott üvölt és dörömböl minden választópolgár ajtaján, fogalmazott lapunknak adott interjújában Varga Judit. Az Országgyűlés Európai Ügyek Bizottságának elnöke kiemelte, egyértelmű ok-okozati összefüggés áll fenn a nyugati modern antiszemitizmus megjelenése és az illegális bevándorlás között. Hozzátette, néhány évvel ezelőtt nagyon hevesen támadták Magyarországot azért, mert itt állítólag antiszemitizmus van, holott ez a legbiztonságosabb hely zsidó honfitársaink számára ma Európában. Varga Judit úgy fogalmazott a migránsok kötelező elosztása kapcsán, amennyiben Magyarország pert veszítene ebben az ügyeben, akkor kényszerítő bírságot rónának ki hazánkra, mintegy 16 ezer eurót naponta. Persze a 22 ezer eurón felül, amit a be nem fogadott migránsokért kellene fizetni fejenként. A bizottsági elnök az EP-választással kapcsolatban úgy fogalmazott, készül a feladatra, a Fidesz hivatalos EP-listája majd január/február környékén lesz hivatalos. Varga Judit kiemelte, egyre kellemetlenebb az Európai Bizottság számára is, hogy a még mindig a maradéktalanul teljesített magyar igazságügyi reformokat bírálják. Úgy fogalmazott, bizonyos politikusoknak életveszélyes lenne, ha az Európai Bizottság zöld lámpát adna Magyarországnak ezekben az ügyekben. Részletek a videóban.