Pesti Srácok

Jaroslaw Kaczynski: Magyarország sohasem hagyott cserben minket

null
A Sorossal szembeszegülőket többé nem tartja demokratának a Soros-birodalom. (fotó: fakt.pl)

A Sieci hetilapnak adott interjút Jaroslaw Kaczyński, a Jog és Igazságosság (PiS) lengyel jobboldali kormánypárt elnöke, akit a lengyel-magyar viszonyokról is kérdeztek. A lengyel kormánypárt vezetője megvédte a magyar kapcsolatokat és a Visegrádi Együttműködést.

A Sieci hetilapnak adott interjút a PiS elnöke. Az újságíró egyik kérdése arra vonatkozott: Magyarország Lengyelország szövetségese volt Európában az elmúlt években, de Orbán mostani hűvössége a háború ügyében aláássa-e a kapcsolatokat? Jaroslaw Kaczyński erre úgy válaszolt:

– idézte az interjút a Mandiner. A riporter egy újabb kérdésére, miszerint a magyar ellenzék azt állítja, halott a Visegrádi Együttműködés, Kaczyński úgy válaszolt:

PestiSracok facebook image

Forrás: Mandiner; Fotó: fakt.pl

Ajánljuk még