Pesti Srácok

Gyöngyösi Márton támogatja az olajembargót és a nukleáris energiát is szankcionálná

null

Teljes az egyetértés abban, hogy a gazdasági szankciók a leghatékonyabb eszköz az orosz agresszió leállítására – írta Facebook-oldalán Gyöngyösi Márton. A javasolt szankciók jók, és hatékonyak – reagált Ursula von der Leyen bejelentésére a jobbikos EP-képviselő, akit korábban kitiltottak Ukrajnából.

Gyöngyösi Márton Facebook-oldalán fejtette ki: szerinte az Oroszország elleni szankciók jók, és az olajembargót is támogatja.

– tette hozzá a Jobbik EP-képviselője. Gyöngyösi Márton szerint Oroszország az elmúlt hetekben bebizonyította, hogy megbízhatatlan partner, az energiára pedig kizárólag politikai eszközként tekint.

PestiSracok facebook image

Mint ismert, Gyöngyösi 2014-ben választási megfigyelőként vett részt az Európai Unió által el nem ismert Donyecki és Luhanszki Népköztársaságokban tartott választásokon, amiért a jobbikos politikust kitiltották Ukrajnából.

Forrás: Gyöngyösi Márton Facebook-oldala; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.