Pesti Srácok

Keselyűként marcangolják a politikai hullává vált MZP egykori támogatóit a liberális megmondóemberek

Keselyűként marcangolják a politikai hullává vált MZP egykori támogatóit a liberális megmondóemberek

Terjedelmes írásban dorongolt le Vásárhelyi Mária a közösségi oldalán mindenkit, aki Márki-Zay Péter miniszterelnök-jelöltségét támogatta. A szélsőliberális megmondó asszonyság intelmeit Gyurcsányék Nyugati fény nevű háziportálja változtatás nélkül közölte. Vásárhelyi bevallotta, hogy kutakodott Márki-Zay Péter múltjában és az összegyűlt információk alapján ő már a kezdetek kezdetén jelezte: megítélése szerint a hódmezővásárhelyi politikus alkalmatlan arra, hogy a baloldali összeborulás közös kormányfő-jelöltje legyen.

– vezette fel mondandóját Vásárhelyi Mária.

PestiSracok facebook image

– idézte fel.

– emlékeztetett MZP nárcisztikus megnyilvánulásaira.

– rótta fel Vásárhelyi, aki megfeledkezett arról, hogy MZP büszkén jelentette be a kampány hajrájában, hogy a fasisztákat és a kommunistákat egyaránt képviselni kívánja a baloldali összeborulás.

– sopánkodott Vásárhelyi Mária, aki állítása szerint már a kezdetek kezdetén ráérzett arra, hogy óriási bukás vár az ellenzéki összefogásra.

– folytatta az önigazolást szolgáló posztját Vásárhelyi, aki szerint az egyik legfőbb probléma az volt, hogy az ellenzéki szavazótábor jelentős részén ismét eluralkodott a Messiás-váró hangulat, ahogyan ez korábban már annyiszor előfordult.

– utalt a D209-es ügynökre.

– magyarázta önelégült hangnemben Vásárhelyi.

Forrás: Facebook; Fotó: Facebook

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!