Pesti Srácok

Gumibottal vert meg a rendőr egy földön fekvő fiatalt Tusnádfürdőn (videó!)

A tusnádfürdői vasútállomás peronján készült az a videofelvétel, amelyen egy egyenruhás rendőr gumibottal üti egy fiatal fejét és a hátát, majd megbilincseli, kollégája pedig egy másik, hason fekvő fiatal hátára térdel – írja a Mandiner.

A Főtér portálja szerintaz eset vasárnap történt, a tusványosi fesztivál után. Azt írják: szemtanúk szerint a rendőrök – a Brassó megyei szállítási rendőrség területi egységének a munkatársai – egy vonatról rángatták le a fiatalokat, az előzmények azonban nem derülnek ki a felvételről. A gumibottal csapkodó rendőr ellen eljárás indult bántalmazás miatt.

Forrás: Mandiner

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)

‎Polbeat 2024 szeptember 10.
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire.