Pesti Srácok

Az "érzékenyített" franciáknál is kiverte a biztosítékot ez a videó

Az "érzékenyített" franciáknál is kiverte a biztosítékot ez a videó

Az LMBTQ-lobbi által már "bevett területként" emlegetett Franciaországban is megbotránkoztak az emberek azon a videón, amit a Twitterre töltöttek fel. Ezen két középkorú férfi - elnézést, nő - látható a metróban sétálva, egymás kezét fogva, igencsak fura öltözékben. A francia kormányfő egyébként a napokban döntött arról, hogy létrehoz egy LMBT+ jogok nagykövete posztot, és több millió euróval támogatja a kormány az LMBT+ központokat.

Valószínűleg nem éppen farsangi bulira készült az a két ember, akiket egy metrómegállónál vettek videóra és töltöttek fel a közösségi hálóra. A kommentelők többsége szerint ez provokáció, és volt, aki Orbán Viktort említette meg, aki ellenállt az LMBT- lobbinak, így továbbképzésre küldené vezetőiket a magyar miniszterelnökhöz. Mint ismert, Franciaországban negyven éve nem büntetik a homoszexualitást, ennek alkalmából a kormányfő bejelentette, hogy létrehoz egy LMBT+ jogok nagykövete posztot, és több millió euróval támogatja a kormány az LMBT+ központokat - írja a V4NA nemzetközi hírügynökség.

Forrás: Twitter

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!