Pesti Srácok

Rémtörténet a körúton: embercsempész dobta ki kocsijából az eszméletlen migránst szombaton, a Ferenc körúton – Harmincan utazhattak a furgonjában

Rémtörténet a körúton: embercsempész dobta ki kocsijából az eszméletlen migránst szombaton, a Ferenc körúton – Harmincan utazhattak a furgonjában

Portálunk is beszámolt róla, hogy szombaton hajnalban egy holttestet találtak Budapesten a Ferenc körúton. Sajtóértesülések szerint a férfi egy illegális bevándorló volt, akit egy embercsempész dobott ki a gépjárművéből.

Az RTL Híradó szerint egy harmincéves menekült férfit dobtak ki egy kilenc személyes furgonból, amiben csaknem harmincan – az RTL információi szerint indiaiak és pakisztániak – utaztak. Egy szemtanú az RTL Híradónak elmondta: egy közeli boltba indult, amikor észrevette a két mentőt és a rendőrautókat. Annak is szemtanúja volt, hogy újraélesztették a férfit.

– mesélte. Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője az RTL Híradónak azt mondta, egy másik sérültet is elláttak:

PestiSracok facebook image

Az egyik közeli üzlet munkatársa az RTL-nek azt mesélte, egy ismerőse kislányaival végignézte, ahogy több ember kiszállt a furgonból és a férfit csak úgy kirakták az út szélére. Miután az eszméletlen férfit kilökték, továbbmentek, aztán újra megálltak és a többiek is kiszálltak. Közülük került egy férfi kórházba, társai szétszéledtek a városban. A rendőrök egyelőre csak egy rövid közleményt adtak ki arról, hogy segítségnyújtás elmulasztása miatt nyomoznak.

Forrás/Fotó: RTL Híradó

Ajánljuk még

Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)

‎Polbeat 2024 szeptember 10.
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire.

Itt a nagy antifa-széljobb vita a Polbeatben: "Nefelejcs" Gergő vs. Lipták Tamás, csütörtök 18 óra, R56!

‎Polbeat 2025 május 29.
Szélsőbal nincs, de igény az volna rá - írta Varga "Nefelejcs" Gergő hét éve a Tett blogon. Nem kellett sokat várnia, hogy a folyamatosan tüzelt antifa csoportok végül radikalizálódjanak, elég csak az Ilaria Salis-féle, 2023-as budapesti terrortámadásra gondolni. Varga "Nefelejcs" Gergő, aki a marxista portál, azaz a Mérce munkatársaként, a Vörös Szittya vlog arcaként és mindenek előtt antifa szervezőként ismert, elfogadta a PestiSrácok felkérését, hogy a másik nagy közéleti szubkultúra, a nemzeti radikálisok emblematikus képviselőjével, Lipták Tamással, a Jobbszélső Telegram csatorna szerkesztőjével, a Magyar Jelen szerzőjével megmérkőzzön a Polbeat nyilvános felvételén, május 29-én, csütörtökön, 18 órától, az R56 Sörözőben. Mérkőzésvezető: Huth Gergely és Kertész Dávid.