Pesti Srácok

Tömegverekedés volt egy szolnoki benzinkúton, még a földön fekvő embert is rugdalták

Heves vita, majd tömegverekedés alakult egy szolnoki benzinkúton kedden, miután egy vásárló arra kért egy nagyobb társaságot, hogy legyenek kedvesek arrébb állni az autóikkal. Szó szót követett, majd a két vásárlót, akik pusztán azért merték szóvá tenni a kijáratot elálló autókat, mivel nem tudták elhagyni a kutat, körülállták, ütlegelték, majd még a földön fekve is rugdalták. A történteket az egyik szemtanú videóra is vette.

A TV2 Tények című műsora számolt be a tömegverekedésről. A csatormának az egyik megtámadott fiatal férfi családtagja is nyilatkozott.

– nyilatkozta a rokon. A megtámadott fiatalember felhívta az édesapját, aki a helyszínre sietett, és ezután tört ki a tömegverekedés. Egy egész csapat jutott a két férfira, akiket még akkor sem kíméltek, amikor már a földön feküdtek. A Tények megkeresésére a rendőrség közölte: csoportosan elkövetett garázdaság miatt indítottak eljárást.

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!