Pesti Srácok

American Thinker: Valójában a milliárdos Soros György irányítja Amerikát

American Thinker: Valójában a milliárdos Soros György irányítja Amerikát

Joe Biden amerikai elnök minden tevékenysége azt mutatja, hogy az USA-t valójában a milliárdos Soros György irányítja szervezeteinek hálózatán keresztül – írta Brian Camenker, az American Thinker rovatvezetője.

Az amerikai portálon megjelent cikk szerzője szerint a neveket elfelejtő és "nyilvánvalóan demenciában" szenvedő Biden nem lehetett tudatában annak, hogy mennyire radikális rendeleteket ír alá, olyanokat, amelyek "pusztító inflációt", bevándorlási hullámot és energiaválságot, valamint az állampolgárok "terrorizálását" eredményezték.

– fogalmaz. Hozzáteszi: nem szabad figyelmen kívül hagyni azt sem, hogy Biden nem egy sikeres kampány eredményeként lett az USA elnöke, hanem "egy olyan összehangolt folyamat eredményeként, amelyet dollármilliárdokkal és Amerika legerősebb vállalataival és politikai szervezőivel történt összefogással ért el, miközben teljesen felforgatták az amerikai választási folyamatot". Szavai szerint

PestiSracok facebook image

Camenker ugyanakkor a republikánusokról is keményen fogalmaz: gyávának minősíti őket, akik "úriember módra harcolnak, és ez a harc vesztésre van ítélve".

Brian Camenker egyébként a MassResistance nevű nemzeti, családbarát aktivista szervezet igazgatója.

Forrás: Internetfigyelő; Fotó: MTI/EPA

Ajánljuk még

Hová tűnt a galambászok pénze? – Nyomozás és botrányok sora a sportszövetségnél

Exkluzív 2023 október 27.
Áll a bál a Magyar Postagalamb Sportszövetségnél, miután kiderült, hogy hosszú időn szórhatta el indok nélkül a szövetség pénzét, sok esetben saját családtagjait is haveri körét hizlalva az előző elnökség – tudta meg a PestiSrácok.hu. A zűrös pénzügyek miatt több feljelentés történt a közelmúltban, az elnöknek mégis kemény harcokat kell vívnia az elnökségben egyelőre többségben lévő régi garnitúrával. Azokkal, akik a birtokunkba került számlák alapján rendkívül jól jártak a korábbi időszakban. Többek között közpénzmilliók landoltak Lajosmizse milliárdos vállalkozójánál, a Magyar Postagalamb Szövetség elnökségi tagjánál, de a nemzetközi szövetség elnöke párjánál – aki mellesleg a sárospataki egyetem augusztusban bukott rektora – és annak lányánál is. A konferencia összköltségének pedig a negyedét logóhasználatért fizették ki a nemzetközi szövetségnek. Mindez akkor történik, amikor Magyarország a 2026-es postagalamb-olimpia megrendezésének fő esélyese.

Milliárdos ingatlanvagyonnal gyarapodik tovább tatabányai családok nyomorán a „Szeviép-család” – Csinos céghálót találtunk az egykori vezér fia körül

Exkluzív 2022 május 25.
A Pesti TV Az Ügy című riportműsorában mutattuk be a tatabányai szellemtársasházat, amely tizenöt éve áll befejezetlenül. A huszonegy lakásos, a földszinten nagy irodaépületet is magába foglaló ingatlant sajátos konstrukcióban kezdték építeni 2004 után. A telektulajdonos, első számú építtető, a Környe és Vidéke Takarékszövetkezet ingatlanhasznosító cége, a Tak-Ing végelszámolás alatt áll; az építő Pólus Kft. 2007 óta felszámolás alatt; a lakásaikat előre kifizető tatabányai családok, összesen tizenöt károsult család a mai napig nem kapott vissza egy fillért sem. Közben tavaly év végén a félkész épület az egyik szeviépes érdekeltség kezébe került. A Szeviép-üggyel a PestiSrácok.hu az elmúlt években kiemelten foglalkozott; követjük a több száz kisvállalkozó csődjéért felelős, csődbűncselekménnyel vádolt milliárdosok ma is tartó büntetőperét. Megmutattuk, hogy a mai napig milyen luxusban élnek, és egy tényfeltáró cikksorozatban azt is, hogy a Szeviép csődeljárása előtt milyen elképesztő céghálót építettek fel a Szeviép-vezérek, amely cégekben immár egy-egy családtagjuk a tulajdonos. Ebben a tényfeltáró riportban azt mutatjuk meg, hogyan kerül a Szeviép-vezér B. Sándor fia Tatabányára, miként jutottak hozzá a tizenöt család anyagi megnyomorítását jelentő, milliárdos értékű ingatlanvagyonhoz, és azt is, hogy a tatabányai botrányban szereplő cég csak egy az újabb céghálóban. Körülbelül tíz milliárdos vagyont találtunk éppen csak, hogy „muzsikáló” cégekben, és mindez az egyik B.-fiú kezében fut össze.