Pesti Srácok

Autósüldözés az M5-ös autópályán, rendőrökre lőttek a Nagykőrösi úton

Autósüldözés az M5-ös autópályán, rendőrökre lőttek a Nagykőrösi úton

Autósüldözés és lövöldözés volt az M5-ös Budapestre bevezető szakaszán, vélhetően embercsempészek adtak le lövéseket rendőrökre - írja a Blikk.

Lövések zaja hallatszott az M5-ös Budapestre bevezető szakaszán hétfőn reggel - olvasható a Blikk beszámolójában. Az eddigi sajtóinformációk szerint autós üldözést követően állítottak meg a rendőrök egy járművet, melyből lőfegyverrel tüzeltek rájuk. A Rádió 1 reggeli műsorába, Balázsékhoz telefonált be több hallgató, akik arról számoltak be, hogy az M5-ös autópálya budapesti bevezető szakaszán zajlott autós üldözés: rendőrök elől menekült egy jármű, amiből állítólag tüzet is nyitottak az egyenruhások autójára. A menekülő kocsi egy furgon volt, vélhetően embercsempészek autója. A rendőrök végül az „ecseri piacnál”, azaz a Nagykőrösi úton lévő használtcikk-piacnál állították meg őket. A rendőrség későbbre ígért tájékoztatást, a Blikk helyszínen készített fotóit ide kattintva nézhet meg.

Forrás: Blikk

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.