Pesti Srácok

Deutsch Tamás: a Transparency International a Nyílt Társadalom Alapítvány politikai megrendeléseit teljesíti

null

A Hír TVEurópai híradó című műsorának Deutsch Tamás, a Fidesz EP-képviselője volt a vendége. A beszélgetés elején Zöldhegyi Katalin felidézte, hogy meglepő szavazás történt a héten az Európai Parlamentben: nem vették napirendre az NGO-k átvilágításáról, átláthatóságáról szóló vitát a plenáris ülésen – számol be a Mandiner.

Az EP-képviselő kiemelte: a Soros-hálózat ismert magyargyűlölete okán hazudnak Magyarországról.

– mondta Deutsch Tamás. Hozzátette: nem kevesebbről van szó, mint hogy a DK és a Momentum szövetségben úgy döntött, még azt sem engedik, hogy az EP napirendjére kerüljön egy olyan előterjesztés, amely az NGO-k minél átláthatóbb, minél ellenőrizhetőbb, minél korrupciómentesebb működéséről szólt volna.

PestiSracok facebook image

– hangsúlyozta a képviselő.

– szögezte le. A korrupció kapcsán Zöldhegyi Katalin felidézte, hogy a Transparency International jelentése szerint Magyarország a 27 uniós tagállam között az utolsó helyen van.

– sorolta Deutsch Tamás.

– tette hozzá.

– hangsúlyozta Deutsch Tamás.

A teljes adást alább tekinthetik meg:

Forrás: Mandiner, Hír TV; Fotó: MTI/Máthé Zoltán

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.