Pesti Srácok

A Feri 50 árnyalata – Csókkal, kézlefogós öleléssel köszöntötte Fletó a DK offshore képviselőjét, Vadai kiborult (Fotók)

A Feri 50 árnyalata – Csókkal, kézlefogós öleléssel köszöntötte Fletó a DK offshore képviselőjét, Vadai kiborult (Fotók)

Nagy öleléssel és csókkal köszöntötte Gyurcsány Ferenc új parlamenti frakciótársát, a székesfehérvári sztriptízbárt üzemeltető Ráczné Földi Juditot, miután letette esküjét az országgyűlés előtt, többek között a Momentum előzetes tiltakozása ellenére. Bár felmerül a kérdés, hogy vajon mit szól ehhez Klára asszony, valójában Vadai Ágnes reakciója ennél is érdekesebb.

Letette esküjét az offshore-botrányáról elhíresült DK-s politikus, Ráczné Földi Judit, aki a Gyurcsány-párt parlamenti frakciójában a nemrég elhunyt Kordás László (listás) mandátumát vette át.

Mint ismert, még az ellenzék köreiben is visszatetszést váltott ki, hogy a DK többek között a Momentum tiltakozása ellenére is ragaszkodott ahhoz, hogy Ráczné vegye át Kordás mandátumát, Gyurcsány azonban hajthatatlan maradt és keresztül vitte az ellenzéki ellenálláson az akaratát. Sikerének pillanatát teátrális módon ünnepelte: egy meglehetősen "furcsa" ölelési technika kíséretében csókot nyomott Ráczné arcára.

2023.03.06 Budapest -- Gyurcsány Ferenc és Ráczné Földi Judit. Fotó: Hatlaczki Balázs
PestiSracok facebook image

Az igencsak túlfűtött, kézleszorítós ölelés nem maradt észrevétlenül, érdemes a háttérben megnézni Vadai Ágnes arcát. Azt hiszem ehhez nem kell kommentár:

Az "öregecskedő feleségek" fiatalabbra cserélésének szakértőjével az esetet követően Vadai elbeszélgetett, a következő eredménnyel:

20230306 Budapest -- Gyurcsány Ferenc és Vadai Ágnes a Parlament plenáris ülésén // fotó: Hatlaczki Balázs

Úgy tűnik, nem csak a feleségek "öregecskednek" és kerülnek leváltásra Ferenc testvérnél. Ferenc pedig ennek láthatóan örül.

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!