Pesti Srácok

Halálos baleset történt a 2-es metró vonalán

Halálos baleset történt a 2-es metró vonalán

Elgázolt egy embert a 2-es metró Budapest VIII. kerületében, a Keleti pályaudvar állomásnál, a Déli pályaudvar felé vezető vonalon – tájékoztatott honlapján a katasztrófavédelem szombat késő este.

Budapest VIII. kerületében, a Keleti pályaudvarnál gázolt el egy embert az M2-es metró – tájékoztat a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság nyomán az Index. Az érintett szakaszt áramtalanították. A műszaki mentést a fővárosi hivatásos tűzoltók végezték. A mentés idejére a metróközlekedést leállították. A BKK Info Facebook-oldal vasárnap reggel arról tájékoztatott, hogy az M2-es metró újra a teljes útvonalon közlekedik.

Forrás: Index; Fotó: hír.ma (illusztráció)

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)

‎Polbeat 2024 szeptember 10.
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire.

Itt a nagy antifa-széljobb vita a Polbeatben: "Nefelejcs" Gergő vs. Lipták Tamás, csütörtök 18 óra, R56!

‎Polbeat 2025 május 29.
Szélsőbal nincs, de igény az volna rá - írta Varga "Nefelejcs" Gergő hét éve a Tett blogon. Nem kellett sokat várnia, hogy a folyamatosan tüzelt antifa csoportok végül radikalizálódjanak, elég csak az Ilaria Salis-féle, 2023-as budapesti terrortámadásra gondolni. Varga "Nefelejcs" Gergő, aki a marxista portál, azaz a Mérce munkatársaként, a Vörös Szittya vlog arcaként és mindenek előtt antifa szervezőként ismert, elfogadta a PestiSrácok felkérését, hogy a másik nagy közéleti szubkultúra, a nemzeti radikálisok emblematikus képviselőjével, Lipták Tamással, a Jobbszélső Telegram csatorna szerkesztőjével, a Magyar Jelen szerzőjével megmérkőzzön a Polbeat nyilvános felvételén, május 29-én, csütörtökön, 18 órától, az R56 Sörözőben. Mérkőzésvezető: Huth Gergely és Kertész Dávid.