Pesti Srácok

Elfogták a 32 éves budai anyagyilkost

null

Elfogták a rendőrök azt a 32 éves nőt, aki a II. kerületben a gyanú szerint megölhette 75 éves édesanyját.

A II. kerületi Bimbó úton, egy társasházban 2023. április 30-án 22 óra 30 perc körül holtan találtak egy ott lakó 75 éves nőt.

A nyomozás során beszerzett adatok alapján a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható a sértett 32 éves lánya. A nőt a Budapesti Rendőr-főkapitányság Életvédelmi Osztályának nyomozói emberölés bűntett megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, és őrizetbe vették.

Forrás: police.hu, fotó: Northfoto

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.