Pesti Srácok

Meggyalázta Putyin szüleinek sírját, két év felfüggesztett börtönbüntetést kapott

Meggyalázta Putyin szüleinek sírját, két év felfüggesztett börtönbüntetést kapott

Két év felfüggesztett börtönbüntetést kapott egy 60 éves orosz nő, amiért „sértő feliratot” helyezett el Vlagyimir Putyin elnök szüleinek sírján – számolt be a Mandiner a Sky News oldal információi alapján.

Az ügyészek három év felfüggesztett börtönbüntetést kértek Irina Csibanjevára, akit októberben vádoltak meg a szentpétervári sír meggyalázásával. A nő egy feljegyzést hagyott hátra, amelyben Putyin édesanyját és édesapját „egy őrült szüleinek” nevezte, az orosz elnököt pedig „torzszülöttnek és gyilkosnak”. A független SOTA hírportál szerint Csibaneva nem tervezi, hogy fellebbezzen az ítélet ellen. Azt mondta, hogy a feljegyzést azután írta, hogy megnézte az ukrajnai háborúról szóló híreket, és „megértette, hogy minden nagyon ijesztő, minden nagyon szomorú, és sok halott van” – írja egy másik hírportál, a Mediazona.

Forrás: Mandiner.hu; Fotó: Twitter

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Egyszerű, buta embereknek titulálja a választókat egy hangfelvételen Balatonalmádi jegyzője

Exkluzív 2022 március 7.
Egyszerű, buta embereknek titulálja a választókat egy nyilvánosságra került hangfelvételen Balatonalmádi alig két hete kinevezett jegyzője. A mindössze 25 másodperces hanganyag egy hacker által üzemeltetett online blogfelületen bukkant fel hétfőn délután, amit – a címzés szerint – több szerkesztőségnek is elküldtek. Az üzenetből az is kiderül, hogy több felvétel is létezik, ezek alapján pedig igencsak megkérdőjelezhető a helyi választási irodát is vezető Gáspár-Fekete Judit függetlensége, illetve az, hogy vajon miként lehet felelősséget vállalni az április 3-i választás szabályos lebonyolításáért...?

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.