Pesti Srácok

Egy raklapnyi valutával lepte meg Karácsony Gergelyt a Fidelitas

Egy raklapnyi valutával lepte meg Karácsony Gergelyt a Fidelitas

A dolláreső és a „pénzmosógép” után ma egy raklapnyi valutát vittünk Karácsonyéknak, hátha „mosni” támad kedvük – közölte a Fidelitas.

– írják, hozzátéve, hogy Karácsony Gergely az emberek szemébe hazudik, amikor azt állítja, hogy a kampányára eltapsolt több mint 500 millió forintot kis dobozokban tarhálták össze.

PestiSracok facebook image

– olvasható a bejegyzésben.

Fotó: Hatlaczki Balázs/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk

Forró drót május 5.
Még sosem dolgoztunk ennyit kampányban, mégis elvesztettük a választást. Köszönöm, hogy velem tartottatok az elmúlt hónapokban. Hála nektek és a Harcosok Klubjának, a nemzeti oldal nem térdelt le a globalista erők előtt a digitális térben sem. Kiállásotokat mindig tisztelettel fogják felidézni a magyar politikatörténetben – jelentette ki Orbán Viktor Digitális Polgári Körök (DPK) tagjainak írt levelében.