Pesti Srácok

Kukába került a ferencvárosi szivárványos szék (Videó)

Kukába került a ferencvárosi szivárványos szék (Videó)

Bár a ferencvárosi szivárványos pad szenvedései véget értek, újabb kálváriával bővül a kerület története. Kihelyeztek ugyanis egy LMBTQ-színekre mázolt széket a pad helyén, amit annak rendje és módja szerint azóta a kukába vágtak.

A Vadhajtások számolt be róla, hogy munkatársuk kutyasétáltatás közben futott bele a ferencvárosi szivárványos székbe, amit azonnal a kukába dobott. Bede telefonjával rögzítette is az esetet:

Forrás/Fotó: Vadhajtások

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Húsz éve verték agyon Simon Tibort, a Fradi legendáját – Gyilkosai túl olcsón megúszták

Sport 2022 április 23.
Húsz éve, 2002. április 23-án hunyt el Simon Tibor 16-szoros válogatott labdarúgó, a Ferencváros legendás hátvédje. Az „elhunyt” szó persze sántít, hiszen a Fradi játékosát agyonverték. Magyar György, az egyik tettes védője korábban Szabó Gergő kollegánknak így foglalta össze az eseményeket: ezek a lények puszta szórakozásból vertek halálra egy menekülő, bocsánatot kérő és életéért könyörgő embert, majd ott hagyták saját vérében a flaszteren.