Pesti Srácok

Németh Zsolt: Nincs szükség rendkívüli parlamenti ülésre

Németh Zsolt: Nincs szükség rendkívüli parlamenti ülésre

Sikeres csúcstalálkozót szervezett Litvánia, és rendkívül fontos döntések születtek – mondta Németh Zsolt az InfoRádióban a nemrég véget ért vilniusi NATO-csúccsal kapcsolatban.

Az Országgyűlés Külügyi Bizottságának elnöke szerint „rendkívül örvendetes, hogy a finnekkel való megállapodás után most létrejött a török–svéd megállapodás is”.

– fogalmazott, majd később még egyszer jelezte: „a szoros magyar együttműködés Törökországgal igenis hozzájárult ahhoz, hogy létrejöhetett ez a megállapodás”. Mint ismert, Törökország mellett Magyarország a másik NATO-tagállam, amely több mint egy év alatt sem ratifikálta a svéd csatlakozást. Azzal kapcsolatban, hogy rendkívüli parlamenti ülést kell tartani, hogy ne Magyarország legyen az utolsó tagállam, amely jóváhagyja a svédek csatlakozását, Németh Zsolt azt mondta:

PestiSracok facebook image

Hozzáfűzte:

Forrás: 24.hu; Fotó: MTI/Vajda János

Ajánljuk még

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.