Pesti Srácok

Halálos háztűz volt Tolnán, egy idős hölgy és egy kutya az áldozat

Halálos háztűz volt Tolnán, egy idős hölgy és egy kutya az áldozat

Meghalt egy idős nő, miután kigyulladt egy ház Tolnán - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője szombaton az MTI-vel. Mukics Dániel azt írta: péntek este érkezett jelzés a katasztrófavédelemhez, hogy kigyulladt egy 150 négyzetméteres ház a Tolna vármegyei városban, a Fürdő utcában.

A tűzoltók hat járművel érkeztek a teljes terjedelmében lángoló épülethez, amelyből két embernek sikerült kimenekülnie, egy idős nőnek azonban nem, az ő holttestét oltás közben találták meg. A tűzben egy kutya is elpusztult. A közlemény szerint a tűzoltók két órán keresztül oltották az égő épületet; a ház födémje is beszakadt, az épület lakhatatlanná vált. A két életben maradt lakó a rokonokhoz került. Mint írta, nem zárható ki, hogy a tűz a konyhában keletkezett, de a pontos körülményeket tűzvizsgálati eljárás tárja fel.

- közölte Mukics Dániel.

PestiSracok facebook image

Forrás: MTI

Ajánljuk még

Huth Gergely: az ország jobbik részétől kérdezem, eltűrjük mi ezt?

Magyar ugar május 5.
Portálunk főszerkesztője reagált arra a példátlan megfélemlítési hullámra, amit a még meg sem alakult új kormány mögötti politikai hatalom indított. Huth Gergely bejegyzésében azt firtatja, hogyan történhetett meg, hogy eljutottunk oda, hogy hatósági intézkedések nélkül kényszerítenek embereket arra, hogy lemondjanak magánvagyonukról pusztán azért, hogy kielégítsék a leendő miniszterelnök bosszúvágyát.

A szerkesztett tartalom felelőssége és az érettségi

Magyar ugar május 5.
Tegnap történt, a Facebookon én is megemlékeztem róla, egy érettségiző lány, akit az Index interjúvolt meg, valami olyasmit mondott (az Index címadása alapján is), hogy a nehéz magyar érettségi a vesztes kormány bosszúja a fiatalokon. Ha valaki odakattint és megnézi a tegnapi posztomat, láthatja, nem az érettségi első napján átesett interjúalanyt bíráltam, hanem az újság címadásán háborodtam fel.