Pesti Srácok

A nőbarát és rendkívül érzékeny Klubrádió nem kért elnézést a lek*rvázás miatt, náluk ez belefér

A nőbarát és rendkívül érzékeny Klubrádió nem kért elnézést a lek*rvázás miatt, náluk ez belefér

A Klubrádió továbbra sem reagál a Magyar Nemzet kérdéseire, amelyeket az elnök-vezérigazgató Novák Katalint és Varga Juditot gyalázó botrányos címadásával kapcsolatban küldött a lap. A könnyes szemmel aggódó, morálbajnok baloldal magabiztossága olyan erős, hogy simán kurvának neveznek jobboldali politikusnőket, és egyből bizonyították: annyi gerinc sincs bennük, hogy miután gyalázatos módon viselkedtek, legalább elnézést kérjenek.

Emlékezetes: hétfőn Kurvák cseréje címmel jelent meg a rádió honlapján egy, az Arató András által jegyzett cikk. Bár később „Bútorok cseréje”-re változtatták az elnevezést, a Google keresője továbbra is az eredeti, obszcén verziót adja ki. Elektronikus megkeresésében egyebek mellett arra volt kíváncsi a Magyar Nemzet, hogy a szerző, valamint a főszerkesztő Hardy Mihály vállalják-e a felelősséget és lemondanak-e a portálnál betöltött vezető tisztségeikről. Azt a kérdést is feltették, hogy milyen formában kívánják megkövetni a sértetteket, akik egyike a jelenleg is hivatalban lévő köztársasági elnök.

Arató időközben a hvg.hu-nak elismerte, hogy eredetileg valóban a Kurvák cseréje címet adta az írásának. Szavai szerint bár a megjelenés előtt megváltoztatta a címet, az „valamiért” mégis a Kurvák cseréje elnevezéssel került ki. Arról is beszámolt, hogy a Facebook-oldalán megosztotta az publicisztikát (amely akkor már a Bútorok cseréje címet viselte), ám idővel mégis eltávolította.

A Klubrádió közösségi oldalán jelenleg is fellelhető az írás, amely alá azonban sorjáznak a dühös kommentek.

PestiSracok facebook image

A bírálók között megtalálható Antoni Rita, a Nőkért Egyesület alapítója is. Az ismert nőjogi aktivista a következőképpen szúrt oda Aratóéknak:

Forrás: Magyar Nemzet; Fotó: MTI/Kovács Tamás

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!