Pesti Srácok

Gulyás Gergely: Ha valaki gyermekek sérelmére követ el bűncselekményt, semmilyen kegyelemben nem részesülhet (Videó!)

null

Ha valaki gyermekek sérelmére követ el bűncselekményt, akkor az semmilyen kegyelemben nem részesülhet – közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter a HírTV adásában Orbán Viktor miniszterelnök mai bejelentésével kapcsolatban.

Gulyás Gergely emlékeztetett: a baloldal az elmúlt években mindent megtett annak érdekében, hogy a magyar családtámogatási rendszer kiépítését megakadályozza.

– mondta a miniszter. Hozzátette:

PestiSracok facebook image

A napokban nagy visszhangot váltott ki, amikor nyilvánosságra került, hogy Novák Katalin államfő elnöki kegyelmet adott egy jogerősen elítélt egykori igazgatóhelyettesnek, aki segített a főnökének eltussolni, hogy szexuális visszaéléseket követett el kiskorúak sérelmére.

Forrás: HírTV/Magyar Nemzet