Pesti Srácok

Kubatov Gábor a Fidesz-KDNP főpolgármester-jelöltjéről beszélt

Kubatov Gábor nem érti az MLSZ-t.
Kubatov Gábor nem érti az MLSZ-t.

Nem magas a léc, mert jobb polgármester lett volna bármelyik, mint ez a lebágyadt mostani főpolgármester, mert ha létezik ember, aki politikusként az embert irritálja és idegesíti, akkor azt hiszem, a főpolgármester az, vagy legalábbis én így vagyok vele” – mondta Kubatov Gábor, a Fidesz pártigazgatója a Bayer-show-ban.

- mondta el Kubatov Gábor.

A Bayer show-ban az is szóba került, hogy a párbeszédes Tordai Bence Fekete-Győr András mentegetése során a fociultrákkal példálózott a parlamenti ülésen. Az eset után üzentek a Fradi-ultrák Tordai Bencének, most pedig a Ferencváros elnöke elmondta:

PestiSracok facebook image

Tordai egy bűncselekményt összekever egy szenvedéllyel, hiszen - tette hozzá - ezek a fiúk szenvedélyesen szeretik a Ferencvárost, ő pedig - úgy látni - szenvedélyesen szereti Fekete-Győrt.

- mutatott rá.

Felidézte, hogy a baloldal foggal-körömmel kampányolt a stadionépítések ellen is, napjainkban pedig néhány óra alatt elfogynak a jegyek a magyar labdarúgó-válogatott mérkőzéseire.

Tordai felszólalásában is frusztráltság érezhető, hogy ők gyűlölik a sportot, Tordainak ezek után nehéz lesz meccsre jönnie, mert ott van egy-két ember, aki őszintén elmondaná a véleményét

- jegyezte meg.

Kevesebb mint három hónappal az önkormányzati választások előtt a kormánypárt még nem nevezte meg főpolgármester jelöltjét. A Fidesz pártigazgatója úgy fogalmazott: van olyan helyzet amikor taktikázni kell. Kubatov Gábor azt is elmondta, hogy a befutók között, rengeteg alkalmas főpolgármester jelöltjük van.

- jelentette ki.

A DK országos plakátkampányáról is szót ejtett Kubatov Gábor, amely Orbán Viktort ábrázolja.

- mutatott rá.

A Fidesz pártigazgatója hozzátette: visszás, hogy az a Gyurcsány Ferenc fogalmaz meg kritikákat, aki a magyar politika történetében a legnagyobb disznóságot követte el.

Ismeretes: Orbán Viktor a december 21-ei kormányinfón a Fidesz elnökeként azt mondta, hogy márciusig megnevezik a főpolgármester-jelöltjüket. Szerinte Budapesten a legnagyobb erő a Fidesz–KDNP, de lehet, nem fogják elérni az 50 százalékot. Arra a kérdésre, hogy Vitézy Dávid vagy Ferencz Orsolya az esélyes jelöltek között van-e, Orbán megismételte, hogy márciusban megnevezik a jelöltjüket, a többi „kávéházi legenda”.

Hír TV; Fotó: Hatlaczki Balázs/PS

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.