Pesti Srácok

Összeomlott egy híd az amerikai Baltimore-ban, többen a vízbe zuhantak (Videó)

null

Összeomlott egy háromkilométeres híd egy része kedd hajnalban az amerikai Baltimore városban, miután nekiütközött egy teherszállító hajó, több gépjármű a vízbe zuhant – közölték a helyi hatóságok.

Áldozatokról egyelőre nem érkeztek jelentések. Maryland állam tűzoltósága az incidenst tömegbalesetnek nevezte, információik szerint jelenleg legkevesebb hét embert keresnek a Patapsco folyó vízében. Helyi idő szerint hajnal fél 2-kor csapódott egy teherhajó a baltimore-i Francis Scott Key hídnak, az ütközést követően a hajótest kigyulladt, majd elsüllyedt. Az incidens során több jármű is a vízbe zuhant, amint az látható a közösségi médiában megjelent videofelvételen:

Forrás: MTI; Fotó: Telegram

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.