Pesti Srácok

Menczer Tamás: Gyurcsány úrnak megártott az önbizalom (Videó)

Menczer Tamás: Gyurcsány úrnak megártott az önbizalom (Videó)

Menczer Tamás nem hagyta szó nélkül Gyurcsány Ferenc legújabb, meglehetősen extravagánsra sikeredett szózuhatagát. A bukott miniszterelnököt arra is emlékeztette, hogy a magyar nép már többször kijelentette: nem kér az ő kormányzásából.

Valójában elvesztegetett évtized áll Magyarország mögött, Orbán és kormányának vezetésével – mondta a Demokratikus Koalíció elnöke. A Fidesz kommunikációs igazgatója közösségi oldalán reagált az elhangzott állításra. Menczer Tamás videoüzenetében rámutatott:

Emlékeztetett: „csak egy válság volt, és mégis csődbe vitték az országot”.

PestiSracok facebook image

– fogalmazott az igazgató, majd hozzátette: ehhez képest Orbán Viktor a válságok korában vezeti Magyarországot.

– húzta alá Menczer Tamás. Emlékeztetett: visszaadták és megvédték a 13. havi nyugdíjat, csökkentették a rezsit, a családtámogatási rendszer pedig világszinten is páratlan. Szavai szerint ami most a legfontosabb, hogy Magyarország nincs benne a háborúban Orbán Viktornak köszönhetően.

– rögzítette a politikus, majd videójában bevágta a felvételt, amelyen Gyurcsány kijelenti: háborúban fegyver kell a kézbe.

– jegyezte meg az igazgató. Felidézte: „a francia elnök olyan természetességgel és olyan gyakorisággal beszél az atomfegyverekről, mintha azt mondaná, hogy igyunk egy kávét.” Menczer Tamás úgy véli, a helyzet napról napra veszélyesebb és súlyosabb.

– zárta videóját Menczer Tamás.

Forrás: Facebook; Fotó: Hatlaczki Balázs/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!