Pesti Srácok

Nyilvánosságra hozták Magyar Péter április 6-i nagygyűlésének költségeit

Nyilvánosságra hozták Magyar Péter április 6-i nagygyűlésének költségeit

A Tisza Párt nyilvánosságra hozta honlapján, hogy 28 millió forintba került az április 6-án, Kossuth téren megrendezett nagygyűlés, szúrta ki az Index. Azt is részletezték, hogy pontosan mire kellett költeni.

A Tisza Párt oldalán közölték, hogy mivel nagy érdeklődés övezi rendezvényeik költség­vetését, a transzpa­rencia jegyében nyilvánossá teszik az április 6-i tüntetés költség­vetését. Tájékoztatásuk szerint

Azt is részletezték, hogy pontosan mire kellett költeni. A rendezvény finanszírozásának forrásáról azonban csak annyit írtak, hogy a fedezet „nagylelkű adományokból” jött össze. A honlapon az áll, azért csak most tették közzé a részleteket, mert minden cég, amely részt vett a rendezvény lebonyolításában, 30 napos fizetési határidővel segítette törekvéseiket. Ezeket a számlákat mostanra egytől egyig kiegyenlítették, a közösségük nagylelkű adományainak köszönhetően – írták.

– olvasható a honlapon. Kiemelték, hogy az április 6-i rendezvényt még a Legyél a változás Egyesület finanszírozta, most viszont már a támogatóknak lehetősége van dönteni arról, hogy a Legyél a változás Egyesületet vagy a Tisza Pártot szeretnék-e támogatni.

A részletes költségvetés:

  • Biztonsági szolgáltatás 1 016 000 forint
  • Jogdíj: 1 179 951 forint
  • Közmű: 673 318 forint
  • Rendezvénytechnika: 24 076 558 forint
  • Videógyártás: 1 308 100 forint

Végösszeg: 28 253 927 forint

Forrás: Index; Fotó: PS/Hatlaczki Balázs
PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!