Pesti Srácok

Megtalálták a Magyar Péter által a Dunába dobott mobiltelefont

Megtalálták a Magyar Péter által a Dunába dobott mobiltelefont

A Lánchíd közelében találták meg a búvárok azt a mobiltelefont, amit Magyar Péter egy fiatal kezéből vett el, majd a Dunába hajította. A telefon tartalma azért fontos, mert bizonyíthatja, hogy mi történt az V. kerületi szórakozóhelyen, ahonnan Magyart kidobták a biztonságiak.

Nemcsak a szórakozóhelyen történtek ügyében, de a Dunába dobott telefon miatt is nyomoznak a budapesti rendőrök, derült ki az Indexből. Most pedig kiderült, hogy a Magyar Péter által egy vendég kezéből elvett, majd később a Dunába dobott mobiltelefont a búvárok megtalálták. Ez azért fontos, mert a rajta szereplő felvételek bizonyíthatják, hogy mi is történt az ominózus estén.

Az ügy előzménye, hogy a politikus péntek hajnalban, miután saját bevallása szerint is "több italt" elfogyasztott, botrányos helyzetek sorát provokálta ki az említett szórakozóhelyen. Többekbe belekötött és meg is ütött egy vendéget. Négykézláb mászva bújt át a táncolók lába között, fejét leguggolva, provokatív módon odanyomta a táncoló nők, "derekához".

Magyar Péter mindent tagad, provokációt emleget, de híveit meglepve mégis bocsánatot kért , ha "bárkit megbántott volna."

PestiSracok facebook image

Az ügyben garázdaság és rongálás miatt indult meg a rendőrségi eljárás. A nyomozást az V. kerületi rendőrkapitányág folytatja le.

Forrás: Bors, fotó: MTI

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.