Pesti Srácok

Egymásnak estek a fűben a szerelmesek az első kerületben, de a polgármester intézkedett

null

Az I. kerület nem bordélyház! -írja a kerület kormánypárti polgármestere a Facebookon, miután lakossági bejelenésre a rendőrök kiszálltak a Batthyány és Toldy Ferenc utca sarkán lévő zöld területre, ahol egy pár szerelmeskedés után borozgatott. Böröcz László a bejegyzésben kiemelte, hogy ahogy a kampányban is ígérte, rendet tesz a kerületben.

Nem először fordul elő, hogy egyesek nem bírnak magukkal és mások szeme láttára esnek egymásnak. Ez történt most is az első kerületben, ahol az aktus után a hűvösben borozott a pár az aktus után, de most jöttek a rendőrök és a fogdába vitték őket. Böröcz László a közösségi oldalán számolt be az esetről és hozzátette:

PestiSracok facebook image

Forrás, fotó: Facebook

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.