Pesti Srácok

Megszólalt a covidos Biden, nem úgy tűnik, mintha szándékában állna visszalépni

null

Joe Biden amerikai elnök helyi idő szerint péntek este közölte, hogy mikor folytatja kampánykörútját. A vezető később az X-en fejtette ki a véleményét Donald Trump republikánus elnökjelölt csütörtök esti beszédéről, amelyet a republikánusok jelölőgyűlésén mondott. A demokraták elnökjelöltjét nemrég koronavírussal diagnosztizálták. Betegsége miatt jelenleg is tengerparti otthonában lábadozik - írja az Index.

Joe Biden pénteki közlése szerint jövő héten visszatér, és folytatja kampánykörútját, illetve riválisa, a republikánus „Donald Trump elleni küzdelmet”. Ismeretes, a demokrata elnökjelöltet nemrég Covid–19-cel diagnosztizálták, és jelenleg is a Delaware állambeli Rehoboth Beachen lévő tengerparti otthonában lábadozik.

A regnáló elnök nyilatkozatában azt írta, „alig várja, hogy jövő héten ismét folytassa a kampánykörútját, és leleplezze Donald Trump 2025-ös programjának veszélyeit”.

– idézi az ABC News Bident, aki nem sokkal később az X-en bírálta Donald Trump csütörtök esti ünnepi nyitóbeszédét, amelyet a republikánusok jelölőgyűlésén mondott.

(Index / Kiemelt kép: MTI/AP/Susan Walsh)
PestiSracok facebook image