Pesti Srácok

Félmeztelen ufóhívő feministák a szabad Palesztináért – Avagy hogyan maxoljuk ki a szürrealitást!

Félmeztelen ufóhívő feministák a szabad Palesztináért – Avagy hogyan maxoljuk ki a szürrealitást!

Einstein szerint két dolog végtelen, az univerzum és az emberi hülyeség, bár előbbiben nem volt teljesen biztos. Nos, most hogy belefutottam a raëliták gyülekezetébe, úgy gondolom kijelenthetem, Einstein tévedett és a hülyeségnek igenis vannak határai. Igaz, hogy egyeseknek ezeken a határokon keresztül vízummal közlekednek, de azért be tudjuk lőni, hogy vannak azok a pontok, amiknél idiótábbnak lenni már lehetetlen. Ezt a hírt kizárólag azért jelentetjük meg, hogy a Kedves Olvasók lássák, sajnos nem a nyugati furcsaságok legaljából válogatunk, hanem sajnos már régóta a fősodorból vagyunk kénytelenek, mert egyszerűen nincs lejjebb.

Történt egyszer a hetvenes években, hogy egy sportújságíró, bizonyos Claude Maurice Marcel Vorilhon kitalálta, hogy vallást alapítani jóval kifizetődőbb, mint autóversenyekről írni, ezért kijelentette, hogy ő Jézus testvére, és egyébként is az emberiséget a földönkívüliek teremtették. A kettő közötti összefügéssel fölösleges foglalkozni, Vorilhon (a továbbiakban Raël) követői a raëliták sem fektettek bele sokat a kidolgozásába.

Eddig a történet nem is bír nagyobb hírértékkel, minden második szekta erről szól, vagy földönkívüliek, vagy Magyar Péter, a dolog egyre megy. Azonban a raëliták meglehetősen komolyan politizálni kezdtek. Amint az a Vitathatatlan blogon megjelent összefoglalóból kiderül, a szekta ráállt arra, hogy képviseljen minden éppen divatos liberális ügyet.

Természetesen a feminizmus jegyében félmeztelenül tüntető nőket még feldolgozzuk valahogy, de megcsavarva a dolgot természetesen beálltak a baloldal újdonsült kedvenc témájába, a szabad Palesztina és az iszlamizmus népszerűsítése mellé.

PestiSracok facebook image

Hogy mindez mennyire összeegyeztethető a félmeztelenül ordibáló feministákkal már más kérdés, de abban biztosak vagyunk, hogy egy szabad Palesztinában nagy örömmel dobálnák le őket egy-egy magasabb épületről. ha még lennének arrafelé olyan magasabb épületek, amiket Izrael nem bombázott porig....

Fotó: PS

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!