Pesti Srácok

Kórházakban razziázik messiás Péter

Kórházakban razziázik messiás Péter

Kórházi körútra, konkrétan ellenőrzésekre indult Magyar Péter és csapata, amely során forgatni is készül az intézményekben. A Tisza Párt delegációja hőmérőt visz magával, hogy pontos adatokat kapjon, melyik intézményben hány fok van aktuálisan és ha már ott jár, az állapotokat, kórházaink felszereltségét is ellenőrizni óhajtja. A messiás mindezt a Facebook oldalán jelentette be, ahol az első, János Kórházban ejtett razziáról egy képet is megosztott.

Mint ismert, Magyar Péter legújabb mantrája a kórházak klímaberendezései és hőmérséklete. A minap a miniszterelnököt is hazarendelte a nyaralásáról, mivel megállapítása szerint 30 fok van az egészségügyi intézményeinkben, ami tűrhetetlen. Magyar egyébként akkor lovagolta meg a témát, amikor két fergeteges éjszakai parti között a Facebookon szembejött vele a Bethesda Kórház segítségkérő közleménye, melyben adományokat kértek klímarendszerük javítására. Az ehhez szükséges 10 millió forintot egyébként a Fradi egy összegben szinte azonnal felajánlotta. Magyarnak sikerült ez ügyben tájékozatlanságáról is tanúbizonyságot tenni, amikor a magyar államon kérte számon a református egyház által fenntartott intézményben jelentkezett problémát.

No de mivel a Tisza szekta hívei megkajálták a sztorit, vezérük miután a Szigeten kibulikázta magát akcióba kezdett. Kijelentette, hogy a hazai kórházakban tarthatatlanok az állapotok, 30 fok van a folyosókon, a műtőkben, kórtermekben, azért mert szerinte a kormány nem tesz semmit. Hogy állításait igazolja, kedden razzia körútra indult.

Az ellenőrzéseket a János Kórházban kezdte, amelyről megállapította, hogy középkori állapotok közepette folyik a modern orvoslás. Igaz megtalálta a felújított részéegeket is, de azért háborús körülményekről írt.

PestiSracok facebook image

-írta Magyar a közösségi oldalán és megígérte, hogy a mai napon még egy videóval is megörvendezteti a híveit.

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!